TÜM RENKLERİ
TEK BİR YERDE TOPLADIK


Bazı şehirlerin öyle merkezleri vardır ki eğer orada değilseniz o şehirde değilsiniz demektir. Çünkü orası muhteşem bir çekim merkezidir ve her şeyin başlangıç yeridir. Modanın, trendlerin ve eğlencenin odak noktası olan o yer tüm şehre müthiş bir enerji yayar çünkü şehrin kalbi orada atar.

Cassaba Modern de 2.200 m2’lik kamusal kullanıma açık alanıyla en güzel tesadüflerin yaşanacağı, en renkli etkinliklerin yapılacağı dahası Eskişehirlilerin buluşmak için sözleştiği “her zamanki yer” olmak için şehrin en güzel yerinde yükseliyor.


ŞEHRİN DİLİNDEN KONUŞTUK

Türkiye’nin hemen hemen her şehrinde bulunan, tüketilmiş “alışveriş merkezi” algısının aksine; şehrin iç içe ve bir arada yaşamına atıfta bulunan mimarisi ve insanların kendilerini oraya ait hissettiren atmosferi ile Cassaba Modern, geri dönüşü olmayan bir olguya hizmet ediyor: Zamana.

Misafirlerini gerçek hayattan ayırmayan mimari yapısıyla Türk ve dünya mutfağının en nefis tatlarını, kaliteli müzik deneyimini, kültür ve sanat etkinliklerini, modayı, eğlenceyi yani güzel zaman geçirmek için vazgeçilmez olan her şeyi tek bir yaşam alanında bir araya getiriyor.

Generic placeholder image

ŞEHRİ TAMAMLADIK

Trafik sorunundan uzak, her yere yürüme mesafesinde olan ve tıpkı bir Kuzey Avrupa şehri gibi bisikletle rahatça gezinme ayrıcalığı tanıyan mimarisiyle Eskişehir, Türkiye’de yaşanabilir şehirler sıralamasında 3. sırada yer alıyor. Yani şehir hayatı, Eskişehir’in soğuğuna inatla sıcacık bir yaşam sunuyor.

İşte bu hayatı, insan yaşamına saygı duyan bir anlayışla köy, kasaba, meydan ve sokak kavramlarını harmanlayarak yeniden yorumlayan Cassaba Modern, eklektik bir mimari dille şehri tamamlıyor.

Cephelerini yer yer tarihsel ve hemen hemen herkesin sempatik ve estetik bulduğu formlara ayırarak Eskişehir’de hayatın önemli bir parçası olan heykel, rölyef ve pişmiş toprak ürünleri gibi sanat eserlerine yer veriyor.

Generic placeholder image

“Eskişehir’i yaşamak isteyenleri bir araya getiren
ve her gelişte koca bir şehri fethedecekmişsiniz gibi hissettiren, trendleri başlatan bir odak noktası.

Şehrin uyumayan enerjisini dört duvar arasına kapatmadan besleyen bir dünya. Benzersiz sosyal yaşam tarzını her detayda yaşatan mekânlar.”

EN SEVİLENLERİ BİR ARAYA GETİRDİK

İnternet üzerinden alışverişe sınırsız olanak sağlayan teknoloji, günümüzün alışveriş merkezi konseptiyle kurulmuş projelerine sınırlı bir yaşam alanı sunuyor. Cassaba Modern ise Eskişehirlilere dijital ekran başından satın alınamayacak “iyi vakit” geçirme ayrıcalığı sunmak için hazırlanıyor. Her markanın kendisine yakın hissedeceği, “bizim gibi” diyeceği çizgideki markalarla bir arada olacağı aynı zamanda kendini ayrıcalıklı hissedeceği ve fark edileceği bir proje olma özelliğiyle rakiplerinden ayrılıyor.

Zengin menülerle donatılmış restoran, kafe ve barların; eğlence alanlarının, canlı performans gösterileri ve sanatsal aktivitelerin yer alacağı, 7/24 şehre enerji yayan bir yaşam merkezi...

Cassaba Modern, modadan hizmet sektörüne kadar yüzlerce marka arasından Eskişehirlilerin özenle seçtiği markaları belirliyor ve yepyeni bir kalite anlayışını şehre getiriyor.

Generic placeholder image

ESKİŞEHİRLİLERDEN İLHAM ALDIK

Haftada en az 2-3 kez sosyal mekânlara, ayda ise 4 kez AVM’ye giden Eskişehirlilerin %60’ı yeni bir sosyal mekân bekliyor. Ayrıca beklentisi doymuş öğrencilerin aksine harcanabilir geliri ve yaşam standardı yüksek olan Eskişehirlilerin yüksek kalite beklentisi devam ediyor.

Genç ve dinamik sosyal hayattan alınan ilhamla Eskişehirlilerin beklentileri ve istekleri doğrultusunda şekillenen Cassaba Modern, doğru hedef kitleye seslenen, onları eyleme geçirecek ve düşüncelerini değiştirecek etkideki yapısıyla markanızı doğru projede buluşturuyor.

Generic placeholder image

...

Cassaba Modern
Tanıtım Kataloğu

Cassaba Modern ile ilgili bilmek isteyeceğiniz tüm detaylar bu katalogda.

PDF'i indir...

Cassaba Modern
Kat Planları

Cassaba Modern Kat planları ve vaziyet planı.

PDF'i indir

...

Cassaba Modern
İnfografik Tanıtım

İnfografiklerle kısaca Cassaba Modern.

PDF'i indir


imarisinde yer alan heykel, rölyef ve pişmiş toprak ürünleri detaylarıyla sanata verdiği önemi ve yeri kanıtlayan Cassaba Modern, 2013 Türk Dünyası Kültür Başkenti Eskişehir’in yaratıcılığını ve hayal gücünü yansıtacak etkinliklerle destekliyor.

Cassaba Modern; entelektüel, estetik ve duygusal bütünlükte sanatsal faaliyetlerin her alanında sürekli yenilenen çok yönlü bir sanat merkezi haline dönüşmeyi planlıyor. Eskişehirlilerin sanat eserleriyle buluşmalarını, günlük hayatlarında sanata yer açmalarını ve sanatın taşıdığı mesajlar sayesinde kendi dünyalarını keşfetmelerini istiyor.

Generic placeholder image

BU ENERJİYE ÇOK YAKIŞTIK

Gece gündüz uyutmayan enerjiye gece gündüz uyumayan bir eğlence anlayışı yakışır. Şehrin ışıklarını hiç söndürmeyen bu enerjinin kendini bulabileceği Cassaba Modern, sadece özel günlerde gelinen değil, gelinen her günü özel ve unutulmaz bir güne dönüştürüyor.

Eskişehirlilerin sevdiği ünlü ve profesyonel isimleri kaliteli ışık ve ses sistemleriyle donatılmış sahnelerinde ağırlıyor. Onlarca farklı tarza hitap eden konseptlerde tasarlanan mekânlarla şehrin ritmini yakalıyor.

Generic placeholder image

*** Fotoğraf sanatçısı Berkan Büyüktombak’a teşekkür ederiz.

“Yemek üzerine dakikalarca birisiyle sohbet ettiniz mi? Ya da ilk defa tadına baktığınız bir yemeğin içinde ne olduğunu, tadını farklı yapan malzemenin ne olabileceğini tahmin etmeye çalıştınız mı?

Cassaba Modern herkesin ilk defa yiyeceği, tadacağı ve içeceği çok fazla lezzet olduğuna inanıyor ve her ilkte onları tam kıvamında ve harika bir sunumla tanıştırmak için sabırsızlanıyor.”
“Eskişehir’i yaşamak isteyenleri bir araya getiren ve her gelişte koca bir şehri fethedecekmişsiniz gibi hissettiren, trendleri başlatan bir odak noktası. Şehrin uyumayan enerjisini dört duvar arasına kapatmadan besleyen bir dünya. Benzersiz sosyal yaşam tarzını her detayda yaşatan mekânlar.”

Cassaba Modern Logo