Ho Sete

05320690589  
MENÜ MENU

Hizmete başladığımız 21 Aralık 2019 tarihinden bugüne uluslararası kokteyllerimizin yanı sıra özel reçetelere sahip “signature” kokteyllerimiz ile de her damak zevkine göre kokteyller sunuyoruz.

Alkollü içeceklerin dışında özel İtalyan kahvelerimiz, İtalyan tatlılarımız ve geniş  yiyecek menümüz ile sizleri memnun etmeye çalışıyoruz. Eğlencenin insanlara iyi geldiğini biliyor ve kesintisiz eğlence için haftanın her günü farklı konseptlerde DJ programı gerçekleştiriyoruz.

Özel günler için özel menü ve kampanyaların dışında; hafta içi ve tüm günlerde geçerli kampanyalarımız mevcut olup büyüleyici amber ambiyansımız ve içerisinde derin bir hikaye barındıran “ağacımız” ile Cassaba Modern’de sizleri bekliyoruz…

Since 21 December 2019, when we started to serve, we offer cocktails for every taste with our signature cocktails with special prescriptions as well as our international cocktails.

Apart from alcoholic beverages, we try to please you with our special Italian coffees, Italian desserts and our extensive food menu. We know that entertainment is good for people and we perform DJ concepts in different concepts every day of the week for uninterrupted entertainment.

Apart from special menus and campaigns for special occasions; We have campaigns valid on weekdays and all days, and we are waiting for you at Cassaba Modern with our charming amber ambiance and “tree” that contains a deep story.