The Hunger

05394852026  
www.thehunger.com.tr  
MENÜ MENU

Farklı kariyerlerden gelen, dünyaya farklı pencerelerden bakan ama sofrada aynı mutluluğu arayan iki gusto bir araya gelerek, keşfetme arzusunun alışkanlığa döndüğü The Hunger’ı kurdular.

Yılların işletmecilik tecrübesiyle The Hunger’ın her biri ayrıca keşfetmeye değer şubelerini ve usta aşçılarının bir birinden lezzetli yemekleriyle bu mekanların zengin menülerini titizlikle yarattılar. Her biri kurulduğu şehrin havasından beslenirken aynı zamanda şehre taze bir nefes getiren, benzersiz bir alternatif yaratan şubeleriyle, işinin ehli aşçıları, titiz mutfak kadroları ve güler yüzlü servis elemanlarıyla sizi her uğradığınızda yeni bir deneyime davet eder The Hunger.Karnınız her yerde doyar. Kendi hikayenizi seviyorsanız, arzularınızı aç bırakmayın…

Farkında olmayanlar için anlık, farkında olanlar için kalıcı bir etki yaratmak için çıktığımız bu yolda, Hunger ailesi olarak sizlere her zaman daha iyi hizmet verebilmek adına buradayız.

The two gusto, coming from different careers, looking at the world from different windows but looking for the same happiness on the table, came together and founded The Hunger, where the desire to discover was habitual.

With years of management experience, each of The Hunger has also meticulously created the rich menus of these places with their branches worth exploring and delicious food from each of their master chefs. The Hunger invites you to a new experience every time you visit, with its branches that bring a fresh breath to the city while creating a unique alternative, as well as the cooks of the job, meticulous culinary staff and friendly service staff. If you love your own story, do not starve your desires…

As Hunger family, we are here to provide you with better service on this path that we set out to create an instant effect for those who are unaware and permanent for those who are aware.