HAKKIMIZDA ABOUT US

Eskişehir’in mimarisine bir çok proje ile katkı sağlayan yaratıcı bir yapının, Eskişehir’in alışveriş ve eğlence kültürüne yaptığı çok değerli, %100 Eskişehirli bir yatırım olan Cassaba Modern, Eskişehir’in yeni çekim merkezi oldu. 

Cassaba Modern, şehrin tam kalbinde “bildiğim çok iyi bir yer var” mottosu ile Eskişehir ve bölgenin yeni yaşam merkezi olarak hayatımıza girdi.
 
Şehrin enerjisine ayak uyduran, günün bitmek tükenmek bilmeyen enerjisi ile 24 saat aktif ve dinamik bir hayat sunan Cassaba Modern, mimari yapısıyla geleneksel ve modern değerleri bir araya getirdi.
 
Gastronomi, eğlence ve alışverişin yeni adresi Cassaba Modern’de oluşturulan marka karmasıyla gelen ziyaretçiler; hayatın lezzetine varmak, eğlenmek, rahatlamak ve keyifli anlarını yaşamak için Cassaba Modern’e geliyor.

Cassaba Modern ailesine katılarak Eskişehirlilerle ilk kez tanışacak yeni markalar “bildiğim çok iyi bir yer var” konseptini güçlendirmeye ve Eskişehir’in kültürel yapısına katkı sağlamaya devam edecek. Cassaba’da yer alan markaları ve işletmeleri yakından tanımak için Cassaba'da ve Cassaba Business sekmelerini inceleyebilirsiniz.

Cassaba Modern, which is a 100% Eskişehir investment, very valuable according to the shopping and entertainment culture of Eskişehir, with it's creative structure and many projects for city, has become the new attraction center for the locals.
Cassaba Modern entered our lives as the new life center of Eskişehir with the motto of  "there is a very good place I know".
Cassaba Modern, which keeps pace with the energy of the city and offers an active and dynamic life 24 hours a day with its inexhaustible energy, brought together architectural and traditional works.
Cassaba Modern, the new address of gastronomy, entertainment and shopping, comes with brand mix in the list; Guests come to Cassaba Modern to enjoy the taste of life, to have fun, to relax and to enjoy.
New brands that will meet the people of Eskişehir for the first time by joining the Cassaba Modern family. Will continue to contribute to the cultural structure of the city.To get to know the brands and businesses in Cassaba, you can check out the tabs Cassaba Modern and Cassaba Business.