Big Chefs

Zemin Kat   
02223400444  
https://www.bigchefs.com.tr/  
info@bigchefs.com.tr

2007 yılında Ankara’da başlayan yolculuğumuzda, bugüne kadar bol neşeli sabah kahvaltılarından en keyifli hafta sonu yemeklerine, ara saatlerdeki samimi sohbetlerden lezzetli akşam yemeklerine kadar tüm misafirlerimizi günün her saatinde restoranlarımızda ağırlayarak, sıcak bir ev ortamı sunmaya özen gösteriyoruz.

“Her mevsim yeni bir başlangıç ve her yeni başlangıç yeni mutluluklar” inancıyla yola çıkan BigChefs, sunduğu menüsüyle ve her köşesinde aile sıcaklığı hissini duyacağınız konforlu dekorasyonu ile, sıcak buluşmalara ve keyifli zamanlara ev sahipliği yapıyor. Mevsimin taze ürünleriyle hazırlanan ve lezzet müdavimliği yaratan tatlarıyla BigChefs, sizleri bekliyor!

In our journey that started in Ankara in 2007, we take care to offer a warm home environment by hosting all our guests at any time of the day, from the cheerful breakfast to the most enjoyable weekend meals, from intimate conversations between the hours to delicious dinners. BigChefs, which sets out with the belief of “a new beginning in every season and every new beginning, new happiness”, hosts warm meetings and pleasant times with its menu and comfortable decoration where you will feel the warmth in every corner. BigChefs is waiting for you with its flavors that are prepared with the fresh products of the season and create flavor regularity!