Cafe Del Mundo

Zemin Kat   
02225037747  
http://varunagezgincafe.com/  
info@varunagezgin.com

Eskişehir’de de gezmek için yaşayan, yaşamak için gezen bir grup gönüllü seyyah var. Coşkun Aral’ın belgesellerini seyrederek büyümüş, dünya atlasına bakarak hayallere dalmış ve bir gün bu hayalleri gerçeğe dönüştürmek için yollara düşmüş bir grup gezgin… Gezmek için zengin olmak gerektiğine inanmayan, imkânsızı mümkün kılan bir grup gerçekçi hayalperest.

Birçok ülkeye yaptıkları yolculuklarda gördükleri değişik yemek, eğlence, işletmecilik kültürlerini Eskişehir’e taşımışlar. Bugün kafe ve restoran işletmeciliğinde birçok konuda Türkiye’ye ilkleri getirip öncülük yapıyorlar. Eskişehir’de doğan, Ankara ve İzmir’deki kafeleriyle büyüyen bu gezginler tecrübelerini gezgin ruhlu insanlarla paylaşıyorlar.

Murat Fıçıcı
Varuna Gezgin Kurucusu

There is a group of volunteer travelers living in Eskişehir to travel and to travel. A group of travelers who grew up watching Coşkun Aral's documentaries, dreamed of looking at the world atlas, and one day fallen on the road to make these dreams come true.

They moved the different food, entertainment and business cultures they saw in their travels to many countries to Eskişehir. Today the first of many cafes and restaurant management are doing in regard to Turkey to bring leadership. These travelers, who were born in Eskişehir and grew up with cafes in Ankara and Izmir, share their experiences with people with a traveling spirit.

Murat Ficici
Varuna Gezgin Founder